Sayın Kaymakamımız Fatih EROĞLU, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Kaymakamlığımızda ve bağlı kurumlarda görevli kadın çalışanlarımıza ziyarette bulunup çiçek hediye ederek bütün kadınların Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.Daha sonra kadın çalışanları makam odasında kabul eden Kaymakam Fatih EROĞLU burada yaptığı konuşmada şunları söyledi:
Kadın yeryüzünde merhametin,şefkatin,sevgi ve fedekarlığın sembolüdür. Dünyadaki en zor mesleklerin başında gelen insan yetiştirme sanatının en güzeli '' anne'' vasfıyla geleceği şekillendiren kadınlarımız içinde yaşadığı toplumun eğitim, ekonomik, sosyal ve kültürel hayatında önemli rol üstlenmektedir.
Kadınlarımız tükenmeyen sevgisi, şefkati, hoşgörüsü, fedekarlığı, üretkenliği ile ailenin ve toplumun temelidir. Geleceğimizi emanet edeceğimiz, güçlü devletler ile yarışacak eğitimli, bilinçli nesillere sahip olmak en başta onları yetiştirecek kadınlarımıza verilecek değer ile mümkündür.
Dünyanın hiç bir yerinde görülmemiş mücadeleler veren Türk kadını, büyük bir özveri ve hassasiyetle dün olduğu gibi bugün de sağlıklı , mutlu ve güzelliklerle dolu gelişmiş bir toplum olmanın mihenk taşı olma özelliğini koruyarak ülkemizi daha aydınlık yarınlara taşıyacaktır.
Hayatımızın doğumdan ölüme kadar olan her anında varlıklarıyla onurlandığımız, anamız, kızımız, kız kardeşimiz, eşimiz olarak desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen siz kadınlarımızın  8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü içtenlikle kutluyor, başta şehit analarımız olmak üzere tüm kadınlarımıza saygı ve selamlarımı sunuyorum.